Kolmapäev, detsember 06, 2006

Niisama

Liis pahandas, et miks ma küll kirjutanud pole. Noh, ma täpselt ei teagi. Vahepeal tundus mulle, et tuleks "aru pähe võtta"- keda see minu loba ikka huvitab. Aga näe, ikkagi huvitab. Vähemalt ühte-kahte. :) Tegelikult rõhutan jälle -kirjutan eelkõige enda jaoks. Trükivigadega, irooniaga, plagieerides Liisi. Mis iganes :) Tilgake edevust muidugi ka, olgem ausad.

Nii. edasi?

ähhh, ma mõtlen järgmises postis edasi, mida maailmale öelda :)

7 ...kaja:

Anonüümne ütles ...

see sissekanne sarnaneb tõesti minu viimase sissekandega: greta ütles et ma pole ammu kirjutanud/liis pahandab et ma pole ammu kirjutanud; keda huvitavad minu mõtted ja üldse mu bloog?/keda see minu loba ikka huvitab :DDD

nunnu :)

Ingli nahas Kurat ütles ...

Te olete varsti nagu kaks tilka vett :D mõtlete ja käitute ja räägite ja kirjutate samu asju :D :D :D

Mind ikka huvitab sinu käekäik. Isegi, kui ma ei kommenteeri, siis võid kindel olla, et ma loen :)

Anonüümne ütles ...

Mina ka loen!

Anonüümne ütles ...

ja mina kaaa loen, kuigi elan sinuga koos ja näen ning tean nii mõndagi...

Anonüümne ütles ...

jeee :D
mõttetu sissekanne=> mõttetu kommentaar


aga teie omad olid toredad :)

K. ütles ...

ja mina kaa muudkui loen ja iga jumala p2ev kontrollin kas on midagi uut 8eldud :P

Unknown ütles ...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post:amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.