kolmapäev, jaanuar 23, 2008

üheksa rida

Peaks nüüd midagi ütlema kah. Aeg on jälle sealmaal, et tuleb blogi-lobiseda. Aga tegelikult olen ma unine ja tuhm, sest eilne õhtu kujunes päris pikaks ja mina pole enam päris pikalt seesugust seltsielu harjutanud. Ja seda ma ka poleks osanud oodata et tavaline u. ühetunnine kirjanduslik teisipäev kella üheni välja venib. Mingi hetk pandi maja kinni ja kari läks Illekasse, aga sel hetkel oli kell üheksa ja ma ei saa kuidagi aru, kuidas järgmisel hetkel kell üks sai olla. Ajahambad?

Enne kirjandusmaja käisin jalutamas. Ilus oli. Ometi lumi, ometi natukenegi talve. Imelikke mõtteid ei olnudki, lihtsalt väga mõnus oli olla. Aga kui mõtteid ei ole, siis teadupärast pole ka midagi kirja panna...Tjah...
1 ...kaja:

Unknown ütles ...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post:amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.