Reede, veebruar 27, 2009

uuendus

See oli lihtsalt nii ilus template, et ma ei saanud midagi parata. Pidin ära vahetama :)
Mälestuseks. Eila veel nägi see blogi välja selline:

Üldse leidsin ma nii palju ilusaid blogikujundusi, et ma pidin lolliks minema. Noh, veel lollimaks, kui ma praegu olen :D

3 ...kaja:

K. ütles ...

väga kevadine :)

Kat ütles ...

Greta, aita mind! Ma olen nii võhik, aga tahaks ka template`i muuta. Kuidas sa seda tegid? step by step... (kirjuta maili peale mulle kui sul aega on)
katrin

Unknown ütles ...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post:amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.